Publications Office of the EU
Franciaország-Chiché: Házhozszállítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Chiché: Házhozszállítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    31/07/2018
  • Határidő
    14/09/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    15/09/2018
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
Yes
Vevő
Centre communal d'action sociale de Chiché
A teljesítés helye
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
A vevő székhelye
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Sektor działalności (główny kod CPV)
55521200 Házhozszállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
700,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

L'appel d'offre a pour objet la conclusion d'un accord-cadre à bons de commande mono-attributaire ayant pour objet la fourniture d'épicerie ainsi que la préparation et la livraison de repas en liaison froide ainsi que le conditionnement principalement pour les personnes âgées de l'EHPAD (60 personnes environ) pour le midi et le soir

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.marches-securises.fr
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
15/09/2018 12:00
Place of performance
CPV-kód

55521200 - Házhozszállítási szolgáltatások

15800000 - Különféle élelmiszertermékek

15000000 - Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek

15890000 - Különféle élelmiszerek és szárazáruk

Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
700,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.