Publications Office of the EU
Németország-Kornwestheim: Globális navigációs és helyzetmeghatározó rendszerek (GPS vagy egyenértékű) - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Kornwestheim: Globális navigációs és helyzetmeghatározó rendszerek (GPS vagy egyenértékű)

  • Közzétéve
    25/05/2021
  • Határidő
    22/06/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    22/06/2021
  • Udzielono
    26/10/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
A teljesítés helye
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
A vevő székhelye
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Sektor działalności (główny kod CPV)
38112100 Globális navigációs és helyzetmeghatározó rendszerek (GPS vagy egyenértékű)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
733,950.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
LZBW-2021-02-019
Leírás

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/06/2021 12:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
733,950.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: GEOsat GmbH
Postai cím: Löhberg 78
Település: Mülheim an der Ruhr
Irányítószám: 45468
Ország: DEU

Hivatalos elnevezés: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Postai cím: Ludwig-Thoma- Str. 18
Település: Engelsberg
Irányítószám: 84549
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.