Publications Office of the EU
Spanyolország-Valencia: Ismeretterjesztő videofilm gyártása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Valencia: Ismeretterjesztő videofilm gyártása

  • Közzétéve
    21/05/2021
  • Határidő
    28/06/2021
  • Törölve
    03/09/2021
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Autoridad Portuaria de Valencia
A teljesítés helye
NUTS code: ES523 Valencia / València
A vevő székhelye
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor działalności (główny kod CPV)
92111260 Ismeretterjesztő videofilm gyártása
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
260,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
EC20-C13-13570
Leírás

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
30/06/2021 09:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
260,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.