Publications Office of the EU
Lengyelország-Krakkó: Számítógépes tanfolyamok - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Lengyelország-Krakkó: Számítógépes tanfolyamok

  • Közzétéve
    17/04/2023
  • Határidő
    28/04/2023
  • Udzielono
    10/07/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
A teljesítés helye
NUTS code: PL Polska
A vevő székhelye
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor działalności (główny kod CPV)
80533200 Számítógépes tanfolyamok
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
39,727.50 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
27,900.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
KC-zp. 272-133/23
Leírás

Szkolenie ma podnieść cyfrowe kompetencje studentów w zakresie analizy geologicznych danych
przestrzennych, umiejętności korzystania z baz danych, tworzenia i eksportu map, tworzenia baz danych.
Forma i rodzaj zajęć: szkolenie dla 30 osób; w grupach 15-sto osobowych, 2 grupy, szkolenie w języku polskim.
Forma szkolenia: zdalna.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://e-propublico.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 oraz na podstawie art. 359 ustawy dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2022.1710.) zwanej dalej „ustawą Pzp” oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. W zakresie nieuregulowanym przez ww. akty prawne stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 2020 r. poz. 1740).
Becsült érték
39,727.50 PLN
Végleges szerződési érték
27,900.00 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: EnviroSolutions Sp. z o.o.
Postai cím:
Település: Wola Prażmowska
Irányítószám:
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.