Publications Office of the EU
Olaszország-Livorno: Biztosítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Livorno: Biztosítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    07/05/2014
  • Határidő
    18/06/2014
  • Az ajánlatok felbontása
    19/06/2014
  • Udzielono
    16/07/2014
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Comune di Livorno
A teljesítés helye
NUTS code: ITI16 Livorno
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
66510000 Biztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
352,995.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
352,995.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Codice CIG 5732525547
Leírás

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/06/2014 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
352,995.00 EUR
Végleges szerződési érték
352,995.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: AON SpA
Postai cím: Via Andrea Ponti 8/10
Település: Milano
Irányítószám:
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.