Publications Office of the EU
Németország-Greifswald: Házépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Greifswald: Házépítési munka

  • Udzielono
    21/02/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Frank Ziemer & Ralph Müller GbR
A teljesítés helye
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
A vevő székhelye
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Sektor działalności (główny kod CPV)
45211100 Házépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,400,000.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,496,179.29 EUR
Felhívás hivatkozási száma
2018/S 206-469334
Leírás

Neubau von 2 Wohnhäusern mit Tiefgarage in 17489 Greifswald, Lange Straße 23-27, An der Jacobikirche 1-3
Ausführung von Bauleistungen
Leistungsumfang: Gewerk Erw. Rohbauarbeiten.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
1,400,000.00
Végleges szerződési érték
2,496,179.29 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NOBA Schlüsselfertigbau GmbH
Postai cím: Am Koppelberg 11
Település: Greifswald
Irányítószám: 17489
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.