Publications Office of the EU
Görögország-Korfu: Szoftverfejlesztési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Görögország-Korfu: Szoftverfejlesztési szolgáltatások

  • Közzétéve
    19/12/2014
  • Határidő
    03/02/2015
  • Az ajánlatok felbontása
    03/02/2015
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Αστικό ΚΤΕΛ Κέρκυρας Α.Ε.
A teljesítés helye
NUTS code: EL622 Κέρκυρα
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72262000 Szoftverfejlesztési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
610,800.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

αντικείμενο του έργου με τίτλο «Τηλεματικές υπηρεσίες επέκτασης διαχείρισης Αστικού ΚΤΕΛ Κέρκυρας Α.Ε. και εξυπηρέτησης επιβατικού κοινού» είναι η ενσωμάτωση συστημάτων και εφαρμογών που βελτιώνουν και προάγουν το Συγκοινωνιακό έργο. Επιπλέον, περιλαμβάνει υποσύστημα μέτρησης και διαχείρισης καυσίμων σε πραγματικό χρόνο με στόχο την εξοικονόμηση πόρων. Το τελικό έργο έχει ως στόχο να παρέχει στο επιβατικό κοινό ένα σύνολο από αναβαθμισμένες υπηρεσίες προκειμένου τα συγκεκριμένα μέσα μεταφοράς να γίνουν ακόμα πιο προσφιλή, αποτελώντας παράλληλα ένα σύγχρονο μέσο σε σχέση με τα εναλλακτικά μέσα μετακίνησης.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
03/02/2015 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
610,800.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.