Publications Office of the EU
Integrált kórházi információs rendszer (IBIS) karbantartása egy évig a pulai általános kórház igényeinek megfelelően – 2026 - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Integrált kórházi információs rendszer (IBIS) karbantartása egy évig a pulai általános kórház igényeinek megfelelően – 2026

  • Udzielono
    04/08/2026
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Opća bolnica Pula - Ospedale Generale di Pola
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: HR036 Istarska županija
Sektor działalności (główny kod CPV)
72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
342,540.00
Felhívás hivatkozási száma
06/26 E-VV
Leírás

A beszerzés tárgya az integrált kórházi információs rendszer (IBIS) karbantartása egy évig a pulai általános kórház igényeinek megfelelően, amely magában foglalja a meglévő szoftvermodulok, integrációk és kapcsolódó funkciók karbantartását, beleértve a korrekciós karbantartást, a funkcionális-technológiai képzést, az ügyfélszolgálatot és egyéb karbantartási szolgáltatásokat a közbeszerzési dokumentum szerves részét képező műszaki leírásnak megfelelően.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Cijena ponude
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
342,540.00
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: IN2 d.o.o.
Postai cím:
Település: Grad Zagreb
Irányítószám: 10000
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.