Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A – Dokumentáció készítése az ECO Synergy Gdańsk – Instrument ELENA feladat részeként. a - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A – Dokumentáció készítése az ECO Synergy Gdańsk – Instrument ELENA feladat részeként. a

  • Közzétéve
    06/05/2024
  • Határidő
    07/06/2024
  • Törölve
    11/06/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Gdańskie Nieruchomości
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL634 Gdański
Sektor działalności (główny kod CPV)
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
TZ.250.45.2024.DPF
Leírás

1. A végzés tárgya: a) öt különálló dokumentáció elkészítése a több iparágra kiterjedő tervezésről és a termomodernizáció (beleértve a szigetelést), a felújítás (felújítás) és az újjáépítés költségbecsléséről a Gdańskban található építési létesítmények építési berendezéseinek tervezésével: - ul. Kwietnej 29, telek száma 156/10, nyilvántartási terület 010, - ul. Kwietnej 38, 175. sz. telek, 157/8 kataszteri terület 010, - ul. Kwietnej 40, telek száma 176/2, nyilvántartási terület 010, - ul. Kwietnej 41, 177-es és 176/2-es telek, 010-es nyilvántartási terület, - ul. Kwietnej 41A, 177. és 178/2. sz. telek, 010-es nyilvántartási terület, b) az építési munkák elvégzésére vonatkozó közigazgatási határozatok beszerzése az illetékes építészeti és építésügyi igazgatási hatóságtól, lehetővé téve az ajánlatkérő számára az építési munkák megkezdését, c) a befektetői költségbecslések egyszeri frissítésének elvégzése; d) a szerző felügyeletének gyakorlása az alábbiak körében: - a kivitelezés során annak megállapítása, hogy a kivitelezés összhangban van a projekttel, - megállapodás a projektben foglaltaktól eltérő, az építésvezető vagy a beruházói felügyeleti ellenőr által bejelentett alternatív megoldások bevezetésének lehetőségéről, a megkötött szerződésnek megfelelően. 2.A részleteket a kiírási feltételek 3. pontja tartalmazza.
a

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/06/2024 13:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: price
Leírás: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Súlyozás (százalék, pontos): 60
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Súlyozás (százalék, pontos): 15
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Súlyozás (százalék, pontos): 15
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Súlyozás (százalék, pontos): 10
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.