Publications Office of the EU
RO-Iasi: Állat-egészségügyi szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Állat-egészségügyi szolgáltatások

  • Közzétéve
    03/05/2011
  • Határidő
    09/06/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    09/06/2011
  • Udzielono
    21/09/2011
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: RO213 Iaşi
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
85200000 Állat-egészségügyi szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,819,041.10 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,762,667.93 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
11
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for one or more lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/06/2011 12:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.