Publications Office of the EU
Németország-Tübingen: Élelmezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Tübingen: Élelmezési szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/05/2018
  • Határidő
    06/08/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    06/08/2018
  • Udzielono
    03/09/2018
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Regierungspräsidium Tübingen
A teljesítés helye
NUTS code: DE149 Sigmaringen
A vevő székhelye
NUTS code: DE14 Tübingen
Sektor działalności (główny kod CPV)
55520000 Élelmezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,985,800.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Gegenstand der Ausschreibung ist die Verpflegung von Asylsuchenden in der Landeserstaufnahmeeinrichtung Sigmaringen (LEA).

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Regierungspräsidium Tübingen
Postai cím: Konrad-Adenauer-Str. 20
Település: Tübingen
NUTS-kód: DE14
Irányítószám: 72072
Ország: DEU
Fő cím: https://rp.baden-wuerttemberg.de/rpt/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/08/2018 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
3,985,800.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Oberbayerische Fleisch & Wurst GmbH
Postai cím: Hochstadter Str. 14
Település: Seefeld-Unering
Irányítószám: 82229
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.