Publications Office of the EU
A łęcznai független közegészségügyi intézmény vagyon- és polgári jogi felelősségbiztosítása - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

A łęcznai független közegészségügyi intézmény vagyon- és polgári jogi felelősségbiztosítása

  • Közzétéve
    19/11/2025
  • Határidő
    25/11/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    25/11/2025
  • Udzielono
    31/12/2025
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL814 Lubelski
Sektor działalności (główny kod CPV)
66510000 Biztosítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,039,699.60 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

A megrendelés két részre oszlik. A különböző részek a következő típusú biztosításokra terjednek ki: A szerződés 01. része – vagyonbiztosítás minden kockázat ellen: a) minden kockázatra kiterjedő vagyonbiztosítás (CPV - 66515400-7, 66515000-3). A szerződés 02. része – Felelősségbiztosítás: a) kötelező felelősségbiztosítás (CPV - 66516000-0), b) önkéntes felelősségbiztosítás (CPV - 66516000-0), c) tulajdon üzemeltetésével és birtoklásával kapcsolatos önkéntes felelősségbiztosítás (CPV - 66516000-0).

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://eibpzp.logintrade.net/
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://eibpzp.logintrade.net/
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
25/11/2025 09:30
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.