Publications Office of the EU
„Számítástechnikai fogyóeszközök” - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

„Számítástechnikai fogyóeszközök”

  • Közzétéve
    09/09/2025
  • Határidő
    08/10/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    08/10/2025
  • Udzielono
    01/12/2025
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A.
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sektor działalności (główny kod CPV)
30125000 Fénymásoló berendezés alkatrészei és tartozékai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,626,346.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
1590236/2025/244
Leírás

A keretmegállapodás tárgya a számítási technikához szükséges fogyóeszközök beszerzése és azoknak a Román Automobile Register-R.A. képviseleti irodáiba történő szállítása, amely beszerzés saját forrásból történik. Bármely érdekelt gazdasági szereplőnek joga van az ajánlattételi dokumentációval kapcsolatos pontosításokat vagy kiegészítő információkat kérni (a 98/2016. sz. törvény 160. cikkének (1) bekezdése és a módosított 395. sz. kormányhatározat 103. cikkének (1) bekezdése), az ajánlatok benyújtásának határideje előtt 18 nappal. Az ajánlatkérő szerv az ajánlatok benyújtásának határidejét megelőző 11. napon egységes szerkezetbe foglalt, egyértelmű és hiánytalan módon válaszol minden további pontosításra/tájékoztatásra irányuló kérelemre (a 98/2016. sz. törvény 160. cikkének (2) bekezdése és 161. cikkének (1) bekezdése, valamint a 395/2016. sz. kormányhatározat 27. cikkének (2)–(4) bekezdése és 103. cikkének (2) bekezdése). Az ajánlatkérő szerv nem válaszol az ajánlatok benyújtására megállapított határidőt megelőző 17 napon belül beérkezett, további pontosításra/tájékoztatásra irányuló kérelemre, mivel a kérelmet késedelmesen nyújtották be.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.e-licitatie.ro
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.e-licitatie.ro
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
08/10/2025 14:00
Az odaítélés módja
Pretul ofertei
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
2,626,346.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Mida Soft Business
Postai cím:
Település: Bucuresti
Irányítószám: 062076
Ország:
Hivatalos elnevezés: BLUE OFFICE TRADING
Postai cím:
Település: Bucuresti
Irányítószám: 052083
Ország:
Hivatalos elnevezés: Mida Soft Business
Postai cím:
Település: Bucuresti
Irányítószám: 062076
Ország:
Hivatalos elnevezés: BLUE OFFICE TRADING
Postai cím:
Település: Bucuresti
Irányítószám: 052083
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.