Publications Office of the EU
Franciaország-Saint-Nazaire: Magasépítési munka - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Saint-Nazaire: Magasépítési munka

  • Udzielono
    09/03/2021
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Silène Habitat
A teljesítés helye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
A vevő székhelye
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Sektor działalności (główny kod CPV)
45210000 Magasépítési munka
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
170,088.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Felhívás hivatkozási száma
20mpap041
Leírás

20mapa041 — Travaux de construction de douze logements sociaux — Les Loges — Saint-Nazaire — relance lots 5 et 7 après classement sans suite.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
170,088.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: SARL Guenego et Fils
Postai cím: 12 chemin de la Tonnelle
Település: Guérande
Irányítószám: 44350
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.