Publications Office of the EU
PL-Bielsko-Biała: Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bielsko-Biała: Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai

  • Közzétéve
    17/05/2011
  • Határidő
    06/06/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    06/06/2011
  • Udzielono
    11/07/2011
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: PL225 Bielski
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
72212000 Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
888,390.24 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,378,830.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
ON.272.9.2011
Leírás

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Informacji o Terenie Powiatu Bielskiego (SIoT) w celu:
— optymalizacji procesów decyzyjnych poprzez sprawną elektroniczną komunikację oraz skrócenie czasu dostępu do dokumentów i niezbędnych informacji podnoszące efektywność i jakość tych procesów,
— wspomagania gospodarki przestrzenią,
— usprawnienia działania służb zarządzania kryzysowego,
— udostępniania informacji przez Internet oraz rozwoju e-usług spełniających potrzeby obywateli, podmiotów gospodarczych oraz instytucji,
— usprawnienia pracy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej poprzez poprawę obsługi petenta oraz codziennej pracy urzędnika.
W ramach niniejszego zamówienia zrealizowane zostaną usługi:
— budowa oprogramowań aplikacyjnych Systemu Informacji o Terenie Powiatu Bielskiego,
— wdrożenie systemu wraz z jego zasileniem danymi,
— szkolenie użytkowników systemu. oraz dostawy:
— zakup serwerów, zestawów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowań,
— zakup klimatyzatora do serwerowni.
Szczegółowy opis wytycznych technicznych i wymagań obligatoryjnych Zamawiającego co do oprogramowań aplikacyjnych, sprzętu komputerowego i wyposażenia zawarty jest w „Warunkach Technicznych będących Załącznikiem nr 1 do Projektu Umowy.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
06/06/2011 11:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
888,390.24 PLN
Végleges szerződési érték
1,378,830.00 PLN
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.