Publications Office of the EU
Németország-Unterföhring: Ajtók - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Németország-Unterföhring: Ajtók

  • Bejelentve
    20/12/2018
  • Közzététel becsült időpontja
    27/02/2019
  • Közzétéve
    04/03/2019
  • Határidő
    02/04/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    02/04/2019
  • Udzielono
    02/05/2019
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Gemeide Unterföhring
A teljesítés helye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
A vevő székhelye
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Sektor działalności (główny kod CPV)
44221200 Ajtók
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,788,481.27 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Gegenstand der Ausschreibung sind:
Stahlblechtüren und Stahl-Glaselemente, mit und ohne Brandschutzanforderungen, inkl. Verglasung und Beschläge,
Menge Stahlblechtüren ca. 78 St., Fläche Stahl-Glas-Elemente ca. 1 500 m2.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av0d8cd5-eu-85774-unterfohring-sc-ufg-neubau-des-schulcampus-unterfohring-vergabeeinheit-ufg16sc
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/04/2019 09:30
Place of performance
CPV-kód

44221200 - Ajtók

45400000 - Épületbefejezési munka

45200000 - Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka

45000000 - Építési munkák

Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1,788,481.27 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: A.F.F.T. GmbH
Postai cím: Einersbergerstraße 3
Település: Vacha/Oberzella
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.