Publications Office of the EU
Producers Involvement Conference , Response Options regarding low sulphur marine fuel oil Spills - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Producers Involvement Conference , Response Options regarding low sulphur marine fuel oil Spills

  • Bejelentve
    28/02/2024
  • Közzététel becsült időpontja
    18/04/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Inaktív
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
KYSTVERKET
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
42924720 Fertőtlenítőberendezés
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
10,000,000.00 NOK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
2023/2047
Leírás

IMAROS 2 - projekt Örömmel meghívjuk Önt a "Producers Involvement Conference Response Options concerning low sulphur marine fuel oil Spills" rendezvényre. 2024. április 18., 1. nap: 13.00–16.30 2. nap: 08:30 - 13:00 Quality Hotel View Malm , Svédország További információkért lásd a mellékletet

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
10,000,000.00 NOK
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.