Publications Office of the EU
Spanyolország-Sevilla: Gyógyszerészeti termékek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanyolország-Sevilla: Gyógyszerészeti termékek

  • Udzielono
    03/03/2020
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Servicio Andaluz de Salud, Área Hospitalaria Virgen del Rocío
A teljesítés helye
NUTS code: ES618 Sevilla
A vevő székhelye
NUTS code: ES618 Sevilla
Sektor działalności (główny kod CPV)
33600000 Gyógyszerészeti termékek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
567,871.15
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
107,145.50 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Suministro de medicamentos exclusivos para todos los Centros de la Plataforma de Logística Sanitaria de Sevilla.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
567,871.15
Végleges szerződési érték
107,145.50 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Boehringer Ingelheim España, S. A.
Postai cím:
Település: Sant Cugat del Vallès
Irányítószám:
Ország: ESP
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.