Publications Office of the EU
Audiovizuális berendezések beszerzése és üzembe helyezése, valamint a meglévők eltávolítása a Szociális Biztonsági Államkincstár központi szolgálatait alkotó épületekben (Szociális Biztonsági Államkincstár) a - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Audiovizuális berendezések beszerzése és üzembe helyezése, valamint a meglévők eltávolítása a Szociális Biztonsági Államkincstár központi szolgálatait alkotó épületekben (Szociális Biztonsági Államkincstár) a

  • Udzielono
    16/05/2024
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor działalności (główny kod CPV)
32320000 Televíziós és audiovizuális berendezések
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
171,837.40 EUR
Felhívás hivatkozási száma
CBA394/2024
Leírás

Audiovizuális berendezések beszerzése és üzembe helyezése, valamint a meglévők eltávolítása a Szociális Biztonsági Államkincstár központi szolgálatait alkotó épületekben (Szociális Biztonsági Államkincstár)
a

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Si existen criterios cuantificables automáticamente están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Súlyozás (százalék, pontos): 0
Kritérium:
Típus: quality
Leírás: Si existen criterios de juicios de valor están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Súlyozás (százalék, pontos): 0
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
171,837.40 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Inforein S.A.
Postai cím:
Település: Madrid
Irányítószám:
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.