Publications Office of the EU
Románia-Târgu Mureș: Katéterek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Târgu Mureș: Katéterek

  • Közzétéve
    27/10/2023
  • Határidő
    04/12/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    04/12/2023
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
A teljesítés helye
NUTS code: RO125 Mureş
A vevő székhelye
NUTS code: RO125 Mureş
Sektor działalności (główny kod CPV)
33141200 Katéterek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
426,500.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Részek száma
6
Felhívás hivatkozási száma
24014380_2023_PAAPD1403081
Leírás

materiale sanitare - ” Cateter venos periferic, catetere venoase 1, 2, 3 lumen, microperfuzor, prelungitor perfuzor”. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 14. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 -a zi, inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Nemzeti nyilvántartási szám: 24014380
Postai cím: Strada: Bernady Gyorgy, nr. 6, Sector: -, Judet: Mures
Település: Targu Mures
NUTS-kód: RO125
Irányítószám: 540072
Ország: ROU
Kapcsolattartó: SANDOR NICOLETA
Fő cím: http://www.spitaljudeteanmures.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/12/2023 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.