Publications Office of the EU
Franciaország-Isneauville: Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Isneauville: Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    13/05/2022
  • Határidő
    14/06/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    14/06/2022
  • Udzielono
    08/07/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
syndicat départemental d'énergie du 76
A teljesítés helye
NUTS code: FR France
A vevő székhelye
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sektor działalności (główny kod CPV)
50232100 Közvilágítás-karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,397,400.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
9
Felhívás hivatkozási száma
2022-09
Leírás

maintenance de l'éclairage public pour le compte des adhérents à ce service optionnel soit les communes et les établissements publics de coopération intercommunales. Il comporte 9 lots géographiques

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.mpe76.fr/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/06/2022 14:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.