Publications Office of the EU
Németország-Waldbreitbach: Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Waldbreitbach: Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások

  • Közzétéve
    05/10/2017
  • Határidő
    02/11/2017
  • Udzielono
    27/04/2018
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Marienhaus Kliniken GmbH
A teljesítés helye
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: DEB36 Neustadt an der Weinstraße, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,111,388.00 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Auf der Freifläche westlich des bisherigen Krankenhauses Hetzelstift in Neustadt / Weinstraße soll ein Ersatzneubau mit Betten- Funktions- und OP-Trakt errichtet werden. Nach Fertigstellung soll das alte Krankenhausgebäude, mit Ausnahme des denkmalgeschützten Teiles, zurückgebaut werden. Gegenstand dieses Vergabeverfahrens sind die entsprechenden Planungsleistungen gemäß HOAI in den folgenden 4 Losen:
— Los 1: Objektplanung,
— Los 2: Tragwerksplanung,
— Los 3: Heizung-Lüftung-Sanitär,
— Los 4: Elektro.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Heuking Kühn Lüer Wojtek
Postai cím: Magnusstraße 13
Település: Köln
NUTS-kód: DEA2
Irányítószám: 50672
Ország: DEU
Kapcsolattartó: Herr Ulf Christiani
Fő cím: www.heuking.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.