Publications Office of the EU
Olaszország-Francavilla al Mare: Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Olaszország-Francavilla al Mare: Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások

  • Udzielono
    20/03/2019
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Comune di Francavilla al Mare
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ITF14 Chieti
Sektor działalności (główny kod CPV)
85300000 Szociális gondozás és kapcsolódó szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
1,431,028.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1,431,028.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Procedura aperta per l’affidamento dei servizi di segretariato sociale, servizio sociale professionale, mediazione culturale e consulenza psicologica nell’ambito distrettuale Val di Foro “9” -ECAD Comune di Francavilla al Mare.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
1,431,028.00
Végleges szerződési érték
1,431,028.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Soc. Coop. Matrix
Postai cím:
Település: Gragnano
Irányítószám:
Ország: ITA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.