Publications Office of the EU
Franciaország-Angers: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franciaország-Angers: Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások

  • Udzielono
    07/11/2023
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Alter Public
A teljesítés helye
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
A vevő székhelye
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sektor działalności (główny kod CPV)
71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
89,622.53 EUR
Felhívás hivatkozási száma
AOA 6061 23 87
Leírás

Marché de maîtrise d'œuvre pour la réhabilitation du manoir du quartier de Monplaisir à Angers (49)

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
89,622.53 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: ATELIER DASSE.COM
Postai cím:
Település: St Barthélemy d'Anjou
Irányítószám: 49124
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: WABI ARCHI
Postai cím:
Település: Bordeaux
Irányítószám: 33000
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: EVEN STRUCTURES
Postai cím:
Település: Angers
Irányítószám: 49007
Ország: FRA

Hivatalos elnevezés: AB INGENIERIE
Postai cím:
Település: SAINT BARTHELEMY D’ANJOU
Irányítószám: 49124
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.