Publications Office of the EU
a térdízületi endoprotoplasztikai kezelések robottámogatási rendszerének szállítása - 1 készlet és a bőrre szánt fogyóeszközök - 1 készlet - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

a térdízületi endoprotoplasztikai kezelések robottámogatási rendszerének szállítása - 1 készlet és a bőrre szánt fogyóeszközök - 1 készlet

  • Közzétéve
    08/10/2025
  • Határidő
    13/10/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    13/10/2025
  • Udzielono
    01/12/2025
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w Krakowie
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor działalności (główny kod CPV)
33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,370,200.00 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
4,716,468.00 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
2
Felhívás hivatkozási száma
103/ZP/2025
Leírás

a térdízületi endoprosztézisek kezelésére szolgáló robottámogató rendszer – 1 készlet és az ahhoz rendelt fogyóeszközök – 1 készlet szállítása az SWZ mellékleteinek megfelelően.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0565b382-942c-42f6-98ea-ab17e044573d
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0565b382-942c-42f6-98ea-ab17e044573d
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/10/2025 09:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.