Publications Office of the EU
milliméteres hullámvektor-hálózat elemzése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

milliméteres hullámvektor-hálózat elemzése

  • Közzétéve
    03/03/2026
  • Határidő
    07/04/2026
  • Udzielono
    08/05/2026
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE916 Goslar
Sektor działalności (główny kod CPV)
38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
435,822.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
02404/7070/10
Leírás

Eszköz milliméteres hullámvektor-hálózat elemzéséhez

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Kritérium: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Típus: quality
Leírás: s. Leistungsbeschreibung
Súlyozás (százalék, pontos): 40.00000000
Kritérium: Preis
Típus: price
Leírás: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Súlyozás (százalék, pontos): 40.00000000
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
435,822.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Postai cím:
Település: München
Irányítószám: 81671
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.