Publications Office of the EU
Románia-Galați: Aszfalt - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Galați: Aszfalt

  • Közzétéve
    23/08/2022
  • Határidő
    26/09/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    26/09/2022
  • Udzielono
    24/10/2022
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
A teljesítés helye
NUTS code: RO224 Galaţi
A vevő székhelye
NUTS code: RO224 Galaţi
Sektor działalności (główny kod CPV)
44113620 Aszfalt
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
22,992,000.00 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
46,594,000.00 RON
Felhívás hivatkozási száma
12902/16.08.2022/23973046
Leírás

Achizitionarea de mixturi asfaltice la cald cu agregate naturale concasate si bitum si adeseori cu polimeri, folosite la intretinerea imbracamintilor rutiere privind :
- Lucrari de plombare si trotuare asfaltate;
- Covoare si semicovoare asfaltice
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in
a 12 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 de zile

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI
Nemzeti nyilvántartási szám: RO 23973046
Postai cím: Strada: Prelungirea Brăilei, nr. 7A
Település: Galati
NUTS-kód: RO224
Irányítószám: 800435
Ország: ROU
Kapcsolattartó: DANIELA PUSCOI
Fő cím: www.ecosalgl.ro
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/09/2022 15:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
22,992,000.00 RON
Végleges szerződési érték
46,594,000.00 RON
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: TANCRAD
Postai cím: Strada Brăilei, Nr. 169J
Település: Galati
Irányítószám: 800343
Ország: ROU

Hivatalos elnevezés: CITADINA 98
Postai cím: Strada Siderurgiştilor, Nr. 7
Település: Galati
Irányítószám: 800478
Ország: ROU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.