Publications Office of the EU
Németország-Freyung: Hálózati alkatrészek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Freyung: Hálózati alkatrészek

  • Közzétéve
    20/08/2021
  • Határidő
    17/09/2021
  • Az ajánlatok felbontása
    17/09/2021
  • Udzielono
    11/10/2021
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Landratsamt Freyung-Grafeanu
A teljesítés helye
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
A vevő székhelye
NUTS code: DE225 Freyung-Grafenau
Sektor działalności (główny kod CPV)
32422000 Hálózati alkatrészek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
1.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
20-L-77.05
Leírás

Am Don Bosco-Schule Grafenau (Sonderpädagogisches Förderzentrum) wird für die Gestaltung zeitgemäßen Unterrichts eine strukturierte
Gebäudeverkabelung erstellt. Dafür sollen im Rahmen des Förderprogramms "DigitalPakt Schule 2019 bis 2024" die erforderlichen Netzwerkkomponenten.
beschafft werden:
- 1 St. Netzwerk-Switch, 48-Port
- 5 St. Netzwerk-Switch, 24-Port
- 1 St. PoE-fähiger Netzwerk-Switch, 24-Port
- 20 St. WLAN Access-Points
- 8 St. Transceiver-Uplink-Module, 10GBASE-SR
- 8 St. LWL Patchkabel OM3
- 90 St. Ethernet Patchkabel, Länge 2 m
- 66 St. Ethernet Patchkabel, Länge 5 m

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://evergaben.pnp.de/Veroeffentlichung/av15b5aa-eu
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
17/09/2021 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
1.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Schraml.it
Postai cím: Grafenauer Str. 7
Település: Freyung
Irányítószám:
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.