Publications Office of the EU
Franciaország-Párizs: Gépjárművek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Franciaország-Párizs: Gépjárművek

  • Közzétéve
    21/06/2017
  • Határidő
    18/07/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    18/07/2017
  • Udzielono
    16/10/2017
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
GIE Habitat en Région
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: FR101 Paris
Sektor działalności (główny kod CPV)
34100000 Gépjárművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
738,704.83 EUR
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
5
Felhívás hivatkozási száma
201706GCCResFO5
Leírás

Location longue durée de véhicules et prestations associées pour la flotte automobile de sociétés membres du Groupe Habitat en Région.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: GIE Habitat en Région
Nemzeti nyilvántartási szám: 81264843400015
Postai cím: 31/33 rue de le Fédération
Település: Paris
NUTS-kód: FR101
Irányítószám: 75015
Ország: FRA
Kapcsolattartó: Services Marchés
Fő cím: http://www.e-marchespublics.com
Elektronikusan:
http://www.e-marchespublics.com
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
18/07/2017 14:00
Vevők
SA Immobilière du Moulin Vert
Erilia
Escaut-Habitat
Sogima
Logirem
SIA Habitat
CPV-kód

34100000 - Gépjárművek

50110000 - Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása

34110000 - Személygépkocsik

50000000 - Javítási és karbantartási szolgáltatások

50100000 - Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása

Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.