Publications Office of the EU
Dánia-Koppenhága: Közigazgatási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dánia-Koppenhága: Közigazgatási szolgáltatások

  • Közzétéve
    30/11/2018
  • Határidő
    28/12/2018
  • Az ajánlatok felbontása
    28/12/2018
  • Udzielono
    11/03/2019
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
A teljesítés helye
NUTS code: DK011 Byen København
A vevő székhelye
NUTS code: DK Danmark
Sektor działalności (główny kod CPV)
75100000 Közigazgatási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
2,500,000.00 DKK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,500,000.00 DKK
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
28/12/2018 23:59
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
2,500,000.00 DKK
Végleges szerződési érték
2,500,000.00 DKK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Nextstep by Bindslev A/S
Postai cím: Bygmestervej 57
Település: København NV
Irányítószám: 2400
Ország: DNK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.