Publications Office of the EU
Spanyolország-Cartagena: Fametszés és sövénynyírás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Spanyolország-Cartagena: Fametszés és sövénynyírás

  • Bejelentve
    19/09/2023
  • Közzétéve
    27/10/2023
  • Határidő
    27/11/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    14/12/2023
  • Udzielono
    02/05/2024
  • Dzisiaj
    31/08/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: ES620 Murcia
Sektor działalności (główny kod CPV)
77340000 Fametszés és sövénynyírás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
574,698.60 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
178,443.92 EUR
Felhívás hivatkozási száma
V-05/23-05
Leírás

A szolgáltatás magában foglalja a kertészet tisztítását és karbantartását, a cserélhető fejek kézi tisztítását és tisztítását, a keletkező növényzet eltávolítását és az engedélyezett hulladéklerakóba történő szállítását annak érdekében, hogy minden területet teljesen gyomoktól és erdészettől mentesen hagyjanak, engedélyezett ipari gyomirtó szerek alkalmazását a Lorca zóna PPTP-ben gyűjtött létesítményeiben.
a

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
Nemzeti nyilvántartási szám: Q3017002A
Postai cím: Mayor, 1
Település: Cartagena
NUTS-kód: ES620
Irányítószám: 30201
Ország: ESP
Kapcsolattartó: Comité Ejecutivo de la Mancomunidad de los Canales del Taibilla
Fő cím: http://www.mct.es
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
14/12/2023 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
574,698.60 EUR
Végleges szerződési érték
178,443.92 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: NATURA CONSTRUCTIVA S.L.
Postai cím:
Település: Valencia
Irányítószám: 46390
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.