Publications Office of the EU
Svédország-Västerås: Közúti szállítási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Svédország-Västerås: Közúti szállítási szolgáltatások

  • Közzétéve
    08/05/2023
  • Határidő
    08/06/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    09/06/2023
  • Udzielono
    30/06/2023
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
Vafabmiljö Kommunalförbund
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Sektor działalności (główny kod CPV)
60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
25,000,000.00 SEK
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
25,000,000.00 SEK
Felhívás hivatkozási száma
2022/679-VMKF
Leírás

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
09/06/2023 00:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
25,000,000.00 SEK
Végleges szerződési érték
25,000,000.00 SEK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Postai cím: Box 377
Település: UPPSALA
Irányítószám: 75106
Ország: SWE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.