Publications Office of the EU
F-Lorient: Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Lorient: Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások

  • Közzétéve
    24/02/2012
  • Határidő
    27/03/2012
  • Udzielono
    09/02/2013
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
71221000 Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
17,000.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

Concours restreint de maîtrise d'oeuvre bâtiment : Restructuration du groupe scolaire René-Guy Cadou.
Surface totale de la parcelle support du projet : 9000 mètres carrés ; restructuration de 2 bâtiments (surface utile = environ 2100 mètres carrés), création d'un bâtiment (surface utile = environ 700 mètres carrés), démolition de 3 bâtiments (surface utile d'environ 2 000 mètres carrés) ; aménagements extérieurs (cours écoles, parking, accès piéton, vélos).
Type de marché : Services.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
Az odaítélés módja
Not specified
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
17,000.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Agence DDL - DEBARD - DAVID - le Corvec (mandataire) Voir co-traitants ci-dessous
Postai cím: 31 rue du Couëdic
Település: Lorient
Irányítószám: 56100
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.