Publications Office of the EU
Dánia-Koppenhága: Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Dánia-Koppenhága: Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás

  • Udzielono
    24/11/2016
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
A teljesítés helye
NUTS code: DK011 Byen København
A vevő székhelye
NUTS code: DK011 Byen København
Sektor działalności (główny kod CPV)
55511000 Étkezdei és egyéb korlátozott vevőkörű büfészolgáltatás
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
53,488,236.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
220470-2016
Leírás

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
53,488,236.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Compass Group A/S (Chartwells)
Postai cím:
Település: Albertslund
Irányítószám:
Ország: DNK
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.