Publications Office of the EU
F-Párizs: Fénymásoló-karbantartási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

F-Párizs: Fénymásoló-karbantartási szolgáltatások

  • Közzétéve
    25/06/2011
  • Határidő
    02/08/2011
  • Udzielono
    02/11/2011
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: FR10 Île de France
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
50313200 Fénymásoló-karbantartási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
160,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
11S0004
Leírás

Le marché porte sur la maintenance d'environ 132 imprimantes multifonctions (imprimante-photocopieur-télécopieur-scanner) installées sur les différents sites du Syndicat interdépartemental pour l'assainissement de l'agglomération parisienne (SIAAP). Ces matériels sont la propriété du SIAAP. La prestation inclut les consommables, les fours et le service de maintenance des matériels sous la forme d'une prestation à la copie.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
160,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Computacenter
Postai cím: 150 rue de la belle étoile - ZI Paris Nord II - BP 52387
Település: Roissy CDG Cedex
Irányítószám: 95943
Ország: FRA
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.