Publications Office of the EU
Olaszország-Novellara: Hulladéktömörítő járművek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Olaszország-Novellara: Hulladéktömörítő járművek

  • Közzétéve
    16/11/2017
  • Határidő
    22/12/2017
  • Az ajánlatok felbontása
    22/12/2017
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
S.A.BA.R. Servizi Srl
A teljesítés helye
NUTS code: IT Italia
A vevő székhelye
NUTS code: IT Italia
Sektor działalności (główny kod CPV)
34144512 Hulladéktömörítő járművek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
380,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
118/2017
Leírás

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: S.A.BA.R. Servizi Srl
Nemzeti nyilvántartási szám: 02460240357
Postai cím: Levata 64
Település: Novellara
NUTS-kód: IT
Irányítószám: 42017
Ország: ITA
Kapcsolattartó: Marco Pellacani
Fő cím: http://www.sabar.it
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
22/12/2017 14:30
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
380,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.