Publications Office of the EU
Németország-Halle (Saale): Biztonsági szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Halle (Saale): Biztonsági szolgáltatások

  • Közzétéve
    18/02/2022
  • Határidő
    25/03/2022
  • Az ajánlatok felbontása
    04/04/2022
  • Udzielono
    20/04/2022
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
Yes
Vevő
LandesSportBund Sachsen-Anhalt e.V.
A teljesítés helye
NUTS code: DEE04 Altmarkkreis Salzwedel
A vevő székhelye
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
79710000 Biztonsági szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
0.01 EUR
Felhívás hivatkozási száma
45_LSB_01-2022-0002
Leírás

Wach-/Objektschutz der LandesSportSchule Osterburg

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: LandesSportBund Sachsen-Anhalt e.V.
Postai cím: Robert-Koch-Str. 31
Település: Halle (Saale)
NUTS-kód: DEE02
Irányítószám: 06110
Ország: DEU
Fő cím: https://lsb-sachsen-anhalt.de
Elektronikusan:
www.evergabe.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
04/04/2022 10:00
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
0.01 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BRU Security GmbH
Postai cím: Lindenring 21-24
Település: Naumburg
Irányítószám: 06618
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.