Publications Office of the EU
Németország-Lipcse: Villamos kocsiszín építési munkái - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Lipcse: Villamos kocsiszín építési munkái

  • Közzétéve
    30/04/2014
  • Határidő
    05/06/2014
  • Udzielono
    05/01/2015
  • Dzisiaj
    03/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45234127 Villamos kocsiszín építési munkái
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
450,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
471,253.20 EUR
Felhívás hivatkozási száma
BAIII-319-05
Leírás

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
450,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
471,253.20 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Postai cím: Zeller Straße 10
Település: Holzmaden
Irányítószám: 73271
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.