Publications Office of the EU
PL-Łódź: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások

  • Udzielono
    13/07/2011
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: PL712 Łódzki
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
56,910.57
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
70,000.00 PLN
Felhívás hivatkozási száma
WZP-II.271.2.77.2011
Leírás

Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta poprzez realizację finału konkursu The Look Of The Year 2011 w dniu 26.8.2011 r. na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Not defined
Becsült érték
56,910.57
Végleges szerződési érték
70,000.00 PLN
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.