Publications Office of the EU
Románia-Bucuresti: Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Bucuresti: Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások

  • Közzétéve
    16/09/2014
  • Határidő
    30/10/2014
  • Törölve
    20/05/2015
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Törölve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Asociatia Vatra
A teljesítés helye
NUTS code: RO31 Sud-Muntenia
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
90713000 Környezetvédelmi tanácsadási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
5,346,141.90 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Az eljárás lezárult
Felhívás hivatkozási száma
PM 2014 GESDUR
Leírás

Elaborarea si aprobarea a 2 planuri de management (1 plan de management integrat pentru ariile naturale protejate: ROSPA0108 Vedea – Dunare, Rezervatia Naturala Cama Dinu Pasarica si Rezervatia Naturala Ostrovul Gasca si 1 plan de management integrat pentru siturile Natura 2000: ROSPA0090 Ostrovu Lung – Gostinu si ROSCIOO88 Gura Vedei – Saica – Slobozia) prin realizarea tuturor studiilor necesare care stau la baza elaborarii celor 2 planuri de management.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Asociatia Vatra
Postai cím: B-dul Unirii nr. 18, bl. 5B, sc. 1, et. 3, ap. 10, sector 4
Település: Bucuresti
Irányítószám: 040107
Ország: ROU
Kapcsolattartó: Asociatia Vatra
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
5,346,141.90 RON
Végleges szerződési érték
Az eljárás lezárult
A szerződések odaítélése
Az eljárás lezárult
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.