Publications Office of the EU
Lengyelország-Kodeń: Napkollektorok hő termelésére - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lengyelország-Kodeń: Napkollektorok hő termelésére

  • Közzétéve
    05/07/2017
  • Határidő
    22/08/2017
  • Törölve
    12/10/2017
  • Dzisiaj
    05/09/2026
Állapot
Canceled
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
Gmina Kodeń
A teljesítés helye
NUTS code: PL81 Lubelskie
A vevő székhelye
NUTS code: PL81 Lubelskie
Sektor działalności (główny kod CPV)
09331100 Napkollektorok hő termelésére
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
2,616,619.44 PLN
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
4
Felhívás hivatkozási száma
ZP.272.3.2017
Leírás

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż instalacji solarnych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Kodeń”, która jest realizowana w ramach projektu „Ekologiczne inwestycje w Gminie Kodeń”.
2. Zamawiający zgodnie z art. 36aa ust. 1 ustawy dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 4 części, jak poniżej:
1) część 1 zamówienia – „Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Kodeń”,
2) część 2 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach prywatnych na terenie Gminy Kodeń”,
3) część 3 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Kodeń”,
4) część 4 zamówienia – „Dostawa i montaż pomp ciepła do c.w.u. na terenie Gminy Kodeń”.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Gmina Kodeń
Postai cím: ul. 1 Maja 20
Település: Kodeń
NUTS-kód: PL81
Irányítószám: 21-509
Ország: POL
Kapcsolattartó: Mariusz Tur
Fő cím: https://www.ugkoden.bip.lubelskie.pl
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.