Publications Office of the EU
Norvégia-Fyllingsdalen: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

Norvégia-Fyllingsdalen: Építési munkák

  • Bejelentve
    03/06/2017
  • Közzététel becsült időpontja
    10/07/2017
  • Közzétéve
    02/02/2018
  • Határidő
    19/03/2018
  • Udzielono
    17/04/2018
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Inventura AS
A teljesítés helye
NUTS code: NO0A2 Vestland
A vevő székhelye
NUTS code: NO0A2 Vestland
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
9,910,002.00 NOK
Felhívás hivatkozási száma
16/1257
Leírás

Sund Eigedomsutvikling KF, Sund municipality shall construct sheltered accommodation flats — 20 units over 2 floors. The project shall be constructed together with Sundheimen nursing home on the ground floor.
4 contracts will, thus, be announced for architect and building, constructional engineering and landscape, electro and HVAC and sanitation respectively. According to the original plan, the Notice should have already been published, but as the basis had not been completed, it has taken longer.
The Notice will be published before the general staff holiday, but as it will be published just before the holiday, we are publishing a prior information notice that describes our intentions.
According to the plan, the Notice will be published in week 27 and the tender deadline will be 24.8.2017.
The Contracting Authority will also hold a site inspection.

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: Inventura AS
Nemzeti nyilvántartási szám: 983 351 417
Postai cím: Spelhaugen 22
Település: Fyllingsdalen
NUTS-kód: NO051
Irányítószám: 5147
Ország: NOR
Kapcsolattartó: Sophie Nilsen
Fő cím: http://www.inventura.no
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nézze meg a linkelt dokumentumokat a részletekért
Place of performance
Az odaítélés módja
The most economic tender
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
9,910,002.00 NOK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Brødrene Ulveseth AS
Postai cím: Postboks 2433, Drotningsvik
Település: Bergen
Irányítószám: 5834
Ország: NOR
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.