Publications Office of the EU
Románia-Cluj-Napoca: Daganatellenes szerek - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Románia-Cluj-Napoca: Daganatellenes szerek

  • Közzétéve
    17/03/2023
  • Határidő
    13/04/2023
  • Az ajánlatok felbontása
    13/04/2023
  • Udzielono
    15/05/2023
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
A teljesítés helye
NUTS code: RO113 Cluj
A vevő székhelye
NUTS code: RO113 Cluj
Sektor działalności (główny kod CPV)
33652100 Daganatellenes szerek
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
4,276,298.64 RON
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
3,715,055.80 RON
További részletekért kérjük, tájékozódjon az egyes részeknél.
Részek száma
22
Felhívás hivatkozási száma
4288349_2023_PAAPD1408210
Leírás

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Benyújtás módja
Az ajánlatokat vagy részvételi jelentkezéseket a következő címre kell benyújtani:
Hivatalos elnevezés: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Nemzeti nyilvántartási szám: 4288349
Postai cím: Strada: Republicii, nr. 18
Település: Cluj-Napoca
NUTS-kód: RO113
Irányítószám: 400015
Ország: ROU
Kapcsolattartó: LUCIA GAINA CRISTEA
Fő cím: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Keretmegállapodás several gazdasági szereplővel
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
13/04/2023 15:00
Place of performance
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.