Publications Office of the EU
„Sűrített takarmány – árpa, zab, búza, kukorica, napraforgó” - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

„Sűrített takarmány – árpa, zab, búza, kukorica, napraforgó”

  • Udzielono
    28/03/2024
  • Dzisiaj
    04/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Supplies
Megújítható
No
Vevő
ОБЩИНА ВАРНА
A teljesítés helye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
A vevő székhelye
NUTS code: BG331 Варна
Sektor działalności (główny kod CPV)
03114200 Takarmány
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
30,000.00 BGN
Felhívás hivatkozási száma
330013
Leírás

A „ZoPark – SO” szükségleteinek kielégítésére szolgáló sűrített takarmány – árpa, zab, búza, kukorica, napraforgó – szállítását Várna önkormányzatába a megrendelés végrehajtása során kell elvégezni.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Nem áll rendelkezésre
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Nem áll rendelkezésre
CPV-kód

03114200 - Takarmány

03200000 - Gabonafélék, burgonya, zöldségek, gyümölcsök és diófélék

03211000 - Gabonafélék

03210000 - Gabonafélék és burgonya

50000000 - Javítási és karbantartási szolgáltatások

Az odaítélés módja
най- ниска цена
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
30,000.00 BGN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: МЕЛХРАН ЕООД
Postai cím:
Település: гр. Стара Загора
Irányítószám: 6000
Ország:
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.