Publications Office of the EU
Németország-Chemnitz: Főiskolai épületek kivitelezése - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Németország-Chemnitz: Főiskolai épületek kivitelezése

  • Közzétéve
    24/07/2019
  • Határidő
    26/08/2019
  • Az ajánlatok felbontása
    26/08/2019
  • Udzielono
    07/10/2019
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Niederlassung Chemnitz
A teljesítés helye
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
A vevő székhelye
NUTS code: DED4 Chemnitz
Sektor działalności (główny kod CPV)
45214300 Főiskolai épületek kivitelezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
91,505.00 EUR
Felhívás hivatkozási száma
19O30248
Leírás

Industrieboden.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
www.sachsen-vergabe.de
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
26/08/2019 09:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
91,505.00 EUR
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Andic GmbH
Postai cím: Barbarossastr.7
Település: Berlin
Irányítószám: 10781
Ország: DEU
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.