-
Közzétéve15/02/2019
-
Határidő15/03/2019
-
Az ajánlatok felbontása15/03/2019
-
Udzielono21/03/2019
-
Dzisiaj04/09/2026
Kisegítő alkalmazások
- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva
Franciaország-Párizs: Villamossági kellékek
Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.
Hivatalos elnevezés: Business France
Nemzeti nyilvántartási szám: 451 930 051 000 52
Postai cím: 77 boulevard Saint-Jacques
Település: Paris Cedex 14
NUTS-kód: FR101
Irányítószám: 75998
Ország: FRA
Kapcsolattartó: A. Dronne
Fő cím: http://www.businessfrance.fr
Elektronikusan:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Keretmegállapodás single gazdasági szereplővel
31682000 - Villamossági kellékek
09000000 - Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
09300000 - Villamos energia, fűtés, nap- és nukleáris energia
Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.