Publications Office of the EU
20 lakásban működik Downshire Place, Edenderry, Co. Offaly - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

20 lakásban működik Downshire Place, Edenderry, Co. Offaly

  • Közzétéve
    21/08/2025
  • Határidő
    05/09/2025
  • Az ajánlatok felbontása
    07/09/2025
  • Dzisiaj
    01/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Tuath Housing Association Ltd
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: IE061 Dublin
Sektor działalności (główny kod CPV)
45211000 Többlakásos épületek és önálló házak kivitelezése
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
315,000.00 EUR
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
Nem áll rendelkezésre
Leírás

A munkálatok köre magában foglalja a tűzvédelmi munkálatokat, amelyek magukban foglalják a bejárati folyosók falainak tetejére történő korszerűsítést, a bejárati folyosók falain és a lakás bejárati ajtói felett a szolgáltatási behatolások tűzvédelmét, valamint a rekesz padlóján keresztül a függőleges behatolások tűzvédelmét, valamint a tűzálló ajtókhoz kapcsolódó elemek korszerűsítését és a bérbeadó észlelésének korszerűsítését.

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6341169
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: szükséges
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=6341169
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
07/09/2025 01:00
Place of performance
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
315,000.00 EUR
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.