Publications Office of the EU
Keretmegállapodás Ügynökség Teljesítmény Esemény Menedzsment Éves Konferencia - PR1159235-9736-R - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ez az oldal automatikusan generált tartalmat tartalmaz a fellelhetőség és a hozzáférhetőség javítása érdekében

- azt jelzi, hogy a CPV-kód az eljárás szövege alapján lett megállapítva

- azt jelzi, hogy a szöveg az Ön böngészési nyelvén gépi fordítással készült

Keretmegállapodás Ügynökség Teljesítmény Esemény Menedzsment Éves Konferencia - PR1159235-9736-R

  • Közzétéve
    04/06/2026
  • Határidő
    19/06/2026
  • Az ajánlatok felbontása
    19/06/2026
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Benyújtás lezárva
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sektor działalności (główny kod CPV)
55120000 Szállodai találkozókkal és konferenciákkal kapcsolatos szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
Nem áll rendelkezésre
Felhívás hivatkozási száma
PR1159235-9736-R
Leírás

Keretmegállapodás Ügynökségi teljesítmény Rendezvényszervezés Éves ülés

Benyújtás módja
Elektronikusan:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ajánlatok benyújthatók
Elektronikus benyújtás: megengedett
https://vergabe.fraunhofer.de
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A közbeszerzés keretmegállapodás létrehozásán alapul
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
19/06/2026 12:00
Az odaítélés módja
Nem áll rendelkezésre
Becsült érték
Nem áll rendelkezésre
Végleges szerződési érték
Nem áll rendelkezésre
A szerződések odaítélése
Nem áll rendelkezésre
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.