Publications Office of the EU
PL-Włocławek: Hitelnyújtási szolgáltatások - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Włocławek: Hitelnyújtási szolgáltatások

  • Közzétéve
    25/06/2011
  • Határidő
    02/08/2011
  • Az ajánlatok felbontása
    02/08/2011
  • Udzielono
    27/09/2011
  • Dzisiaj
    02/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Services
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: Egynél több teljesítés hely
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
66113000 Hitelnyújtási szolgáltatások
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
16,800,349.10 PLN
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
15,058,853.11 PLN
Felhívás hivatkozási száma
IZP.ZP.271.32.211
Leírás

Zamówienie obejmuje udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego złotowego:
1. Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego na finansowanie planowanego w 2011r. deficytu budżetu Miasta Włocławek.
2. Okres kredytowania 9 lat.
3. Kwota kredytu – do 48 254 382,00 PLN.
4. Karencja w spłacie kapitału - do 29.11.2013 r.
5. Spłata odsetek miesięczna.
6. Stawka bazowa kredytu - WIBOR 1M; oprocentowanie kredytu równa się WIBOR 1M + m (marża banku).
7. Termin postawienia do dyspozycji środków finansowych:
— I transza – 30.10.2011 r. – 20 000 000,00 PLN,
— II transza – 30.11.2011 r. – 10 000 000,00 PLN,
— III transza – 31.12.2011 r. – 18 254 382,00 PLN.
8. Ustala się następujące terminy spłaty kredytu:
— do 30.11 każdego roku – – w następujących ratach:
— 2013 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2014 r.- 5 000 000,00 PLN,
— 2015 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2016 r. - 5 000 000,00 PLN,
— 2017 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2018 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2019 r. - 7 063 595,00 PLN,
— 2020 r. - 7 063 597,00 PLN.
Z możliwością negocjacji w okresie umowy kredytowej warunków w zakresie terminów i kwot spłat kredytu.
9. Odsetki będą naliczane od faktycznie wykorzystanych środków. Środki nie wykorzystane powinny być dostępne i zaliczone do transzy kolejnej, bez pobierania opłaty za niewykorzystane środki. Postawienie środków do dyspozycji Zamawiającego nie będzie stanowiło podstawy do naliczania odsetek.
10. Zabezpieczenie kredytu - weksel własny in blanco.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Submission for all lots
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
A hirdetmény közbeszerzési szerződésre vonatkozik
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
02/08/2011 11:00
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
16,800,349.10 PLN
Végleges szerződési érték
15,058,853.11 PLN
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. w Warszawie, Regionalny Oddział Korporacyjny w Bydgoszczy Centrum Korporacyjne we Włocławku
Postai cím: ul. Okrzei 64
Település: Włocławek
Irányítószám: 87-800
Ország: POL
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.