Publications Office of the EU
Cseh Köztársaság-České Budějovice: Építési munkák - Uniós pályázatok
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cseh Köztársaság-České Budějovice: Építési munkák

  • Udzielono
    26/05/2014
  • Dzisiaj
    06/09/2026
Állapot
Odaítélve
A szerződés típusa
Works
Megújítható
No
Vevő
Nem áll rendelkezésre
A teljesítés helye
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
A vevő székhelye
NUTS code: Nem áll rendelkezésre
Sektor działalności (główny kod CPV)
45000000 Építési munkák
A szerződés becsült összértéke (héa nélkül)
85,809.00
A szerződés végleges összértéke (héa nélkül)
85,809.00 CZK
Felhívás hivatkozási száma
199014
Leírás

V rámci realizace zakázky vyvstala potřeba dodatečných stavebních prací, které nebyly obsaženy v původních zadávacích podmínkách, jejichž potřeba vznikla v důsledku objektivně nepředvídaných okolností a tyto dodatečné stavební práce jsou nezbytné k možnosti provedení původních stavebních prací. Dle projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) má být v rámci objektu A obnovena funkce světlíků, které původně sloužily pro prosvětlení objektu dle původní dokumentace z roku 1966. Následnou rekonstrukcí střechy objektu A došlo k překrytí sklobetonových střešních světlíků dřevěnou nosnou konstrukcí a v celé ploše byla položena nová tepelná izolace a střešní fólie. Stavebně technickým průzkumem (STP) se prokazují možné technické problémy při rekonstrukci. V tomto případě byl proveden odpovídající rozsah STP pro zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby. Při stavu funkčních zakrytých konstrukcí střechy objektu nebylo možné provést přesné zaměření konstrukcí nově navržených. Pro zaměření nové konstrukce světlíku by bylo nutné rozkrýt kompletní skladby střešního pláště (vyřezání střešní fólie, rozebrání tepelné izolace, rozebrání dřevěné nosné konstrukce a vybourání původních sklobetonových konstrukcí) a prostor světlíků kompletně obnažit, čímž by došlo k zatékání do užívaného objektu od doby zpracování STP do doby realizace stavby.V rámci realizace v objektu A v průběhu 03/2014, bylo při provádění bouracích prací (bourání skleněných výplní a odstranění střešního pláště) zjištěno, že střešní světlík v pavilonu A není pravoúhlý. Tuto skutečnost potvrdilo geodetické zaměření odkrytých konstrukcí při realizaci přípravných prací pro provedení nových pásových ocelových světlíků. Tento fakt má dopad do návrhu, zpracování a dodávky nových konstrukcí světlíků. Původní monolitická konstrukce světlíků byla v době zpracování DPS zakryta souvrstvím rekonstruované střechy a nebylo tedy možně ji přesně zaměřit, v čemž spatřuje investor objektivní nepředvídatelnost. Zpracovatel DPS tak vycházel z původní dokumentace z roku 1966, která dokládá, že původní světlíky měly být provedeny jednoznačně jako pravoúhlé. Doplnění stavebních prací ve zmíněném rozsahu v TLZ č. 6 je zcela nezbytné pro dokončení stavby.

Benyújtás módja
Nem áll rendelkezésre
Ajánlatok benyújthatók
Not applicable
Közbeszerzési szerződéssel, keretmegállapodással vagy dinamikus beszerzési rendszerrel kapcsolatos információk
Nem áll rendelkezésre
Az ajánlatok felbontásának feltételei (időpont)
Nem áll rendelkezésre
Place of performance
Az odaítélés módja
Lowest price
Becsült érték
85,809.00
Végleges szerződési érték
85,809.00 CZK
A szerződések odaítélése
Hivatalos elnevezés: OHL ŽS, a.s.
Postai cím: Burešova 938/17
Település: Brno
Irányítószám: 602 00
Ország: CZE
Előzetes tájékoztatás
Szerződés
Odaítélés
Footnote - legal notice

Ennek az oldalnak a tartalma, melyet csupán kiegészítő szolgáltatásként teszünk közzé, nem vált ki joghatást. Az EU intézményei semmiféle felelősséget nem vállalnak az oldal tartalmáért. A pályázati felhívások hivatalos változatai azok, amelyek az Európai Unió Hivatalos Lapjának kiegészítésében jelennek meg, és amelyek elérhetők a TED portálon. Az említett hivatalos szövegek közvetlenül hozzáférhetők az ezen az oldalon elhelyezett linkeken keresztül. További információkért kérjük, olvassa el a közbeszerzésekre vonatkozó megmagyarázhatósági és felelősségi nyilatkozatot.